W OFERCIE

Dystrybucja radiowa

Dostarczamy Twoją muzykę do szefów muzycznych ponad 100 krajowych i zagranicznych stacji radiowych (radia mainstreamowe, radia lokalne, radia studenckie, radia tematyczne i radia internetowe) a teledysk do telewizyjnych stacji muzycznych. 

Czy wiesz, że … do Spotify dziennie trafia 60 tys nowych utworów i liczba ta stale rośnie? Zakładając, że do radia trafia z tego tylko 1% (w skali dnia), daje to liczbę 4200 utworów tygodniowo.

Nie wszyscy mają równe szanse, ale teoretycznie szansę ma każdy. Każdy może na własną rękę zbudować bazę radiową i uwzględniając przyjęte normy w tego typu wysyłkach, każdy sam może wysłać swój numer do wybranych stacji radiowych. Każdy, kto próbował wie, jak żmudny to proces.

Plusem powierzenia nam tego zadania jest wypracowana przez nas sieć kontaktów. Wysyłamy maile bezpośrednio do dyrektorów muzycznych stacji – nie do redakcji, czy sekretariatu. Przed rozpoczęciem dystrybucji udzielamy wskazówek, do tego jak przygotować premierowy „grunt”. Pośredniczymy w umawianiu wywiadów. Wiemy, że jeden mail, to w większości przypadków za mało żeby uzyskać odpowiedź. Wiemy też kiedy sięgnąć po telefon.

Na naszą korzyść przemawiają: profesjonalizm, doświadczenie i zadowoleni klienci.

Szczegóły dostępne w zakładce OFERTA.