O nas

Rolling Stars ☆

Agencja komunikacyjno – prawna, łącząca wiedzę i unikalną na rynku gamę usług dla branży muzycznej. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, kreatywność, zaplecze prawne, ambicje biznesowe i zorientowanie na sukces komercyjny.

☆ Nasze zalety

Każda nasza kampania jest szyta na miarę, a „dobre” wyniki nigdy nie są dla nas „wystarczająco dobre”. Nie tworzymy listy problemów, oferujemy rozwiązania. Cechuje nas jakość pracy, rzetelność i szybkość działania. Naszym celem jest ciągłe myślenie o potrzebach naszych klientów przy zachowaniu najwyższych standardów. Nie jesteśmy biernymi obserwatorami i nie narzucamy własnych wizji: staramy się rzucać wyzwania, kwestionować i przewodzić.

Beata Ejzenhart – Ismayilov

prawniczka – specjalistka w dziedzinie prawa autorskiego, autorka tekstów, kompozytorka, producentka i wokalistka, promotorka prasowo-radiowa.

Członkini Komisji Rewizyjnej i Zarządu Sekcji D ZAiKS, Członkini STOART, ZPAV i Akademii Fonograficznej. Członkini Rady Fundacji Music Export Poland. Współtwórca i administratorka grupy Muzyka i prawo w cyfrowej erze. Redaktor Naczelna magazynu M MAG.

Szczera do bólu.

Lubi mieć ostatnie słowo.

mec. Michał Płowecki

prawnik, ekspert ds wizerunku.

Ukończył prawo oraz dziennikarstwo i PR. Przez wiele lat zajmował się kreowaniem wizerunku i współpracą z mediami. Jak mało kto zna zagadnienia praw autorskich i wizerunku od strony mediów i prawa.

Wygadany.

Walczy do końca jak lew.

Magdalena Kowalczyk

tłumacz przysięgły języka angielskiego.

Wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/26/2018. Ukończyła studia na University of Greenwich w Wielkiej Brytanii i posiada brytyjski dyplom tłumacza ze specjalizacją w prawie angielskim (Diploma in Public Service Interpreting). Jest także członkiem brytyjskiego Chartered Institute of Linguists oraz dyplomowanym lektorem CELTA.

Angielski jest jej największą pasją.

Sebastian Przybylski

fotograf i aktor.

Absolwent Prawa i Administracji US oraz Warszawskiej Szkoły Reklamy, Fotografii i Filmu WSR. Zrezygnował z kariery prawniczej na rzecz kierunków artystycznych. Ma na koncie setki sesji zdjęciowych. Wykłada Fotografię w modzie i w reklamie. Jest autorem pierwszej w Polsce wystawy fotograficznej dotyczącej dzieci autystycznych pt. „Dwa Światy”.

Typ niepokorny.